Нечувана негода вирувала минулої ночі над окупованим росіянами Кримом. Швидкість вітру біля берегів Криму – від 115 до 130 км/год, у Кримських горах – до 150 км/год.

Ось попередження кримського Гідрометцентру до старої Солохи

У зв’язку з проходженням середземноморського циклону 25, 26 та 27 листопада у Криму очікуються складні погодні умови: дощі, місцями дуже сильні, 27 листопада перехідні у мокрий сніг, у горах сніг; на дорогах ожеледиця.

Протягом доби 26 та 27 листопада очікується ураганний південно-західний із переходом на північно-західний вітер 28-33 м/с, місцями 35-40 м/с.

Крим Євпаторія під час негоди

Наслідки стихії в окупованому Криму. Без електроенергії, за даними окупантів, лишились близько 500 тисяч користувачів

Найбільше постраждали Чорноморський, Сакський, Белогірський, Сімферопольский, Октябрьський, Бахчисарайський, Ленінський райони.

Повалені десятки дерев. У Сакському районі на дорогу впала ЛЕП. В Євпаторії з підтопленого готелю евакуйовано 100 людей. Часткову евакуацію проведено також в Севастополі.

9-метрові хвилі розтрощили берегову лінію. Підтоплені і пошкоджені курортні об‘єкти як в Криму так і на курортній Арабатській стрілці на Азовському морі

За даними «МНС», чотири людини постраждали, одна вважається зниклою безвісті. Окупаційні телеграм-канали повідомили, що під Судаком у море змило чоловіка. Станом на ранок, пошуки тривають.

Сьогодні окупанти оголосили вихідний. Людей закликають не виходити на вулицю і не користуватись особистим транспортом

В окупованому Криму шторм. Буревій зносить дерева, покрівлю з будинків, обриває ЛЕП.

У Євпаторії затоплені дороги і будинки на узбережжі. Пропагандистські канали повідомляють про евакуацію мешканців.

Підтоплення також у Севастополі, Алушті та інших населених пунктах.

Дорожники «Кримавтодору» у посиленому режимі ліквідують наслідки випадання опадів у вигляді снігу: проводять механізоване очищення доріг із протиожеледною обробкою.

Ангарський та Грушевський перевали обслуговуються у штатному режимі.

Війна в Україні

От Genich