Кальченко Володимир Сергійович (19.07.1987) – майор поліції.

Під процесуальним керівництвом Херсонської обласної прокуратури до суду направлено обвинувальні акти щодо колишнього патрульного поліцейського з Генічеська за звинуваченням у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) та мешканця регіону за колабораціонізм (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Зрадники з Генічеська

Слідство виявило, що колишній правоохоронець, під час воєнного стану, приєднався до так званого «Геничеського РОП ГУ МВД у Херсонській області» і зайняв посаду «заступника командира взводу патрульно-постової служби».

Іван Булгаков російська поліція в місті Генічеськ

Він слідував наказам окупантів, патрулював вулиці та допитував місцевих жителів з метою виявлення громадян з патріотичними поглядами.

Інший звинувачений зайняв посаду так званого «експерта відділу автотехнічних досліджень» у нелегально створеному правоохоронному органі — «Експертно-криміналістичному центрі ГУ МВД Херсонської області».

Російській поліцай Хальзов Руслан Анатольевич

На цій псевдопосаді він виконував обов’язки, покладені на нього окупаційною владою.

Спеціальне досудове розслідування проводилося слідчими Територіального управління ДБР у місті Мелітополі.

До речі — Марина Урсова — російська поліція в Генічеську

Згідно зі ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою в злочині і не може бути засуджена, поки її вина не буде доведена в установленому законом порядку і підтверджена вироком суду.

От Genich