Вже майже два роки йде війна росії з Україною, вже два курортних сезона на Арабатській стрілці і Генічеську пройшли марно та без відпочиваючих тут на Азовському морі

Пансіонат «Комфорт Плюс» в с.Щасливцево на Арабатській стрілці (до війни)

Замість того щоб приймати відпочиваючих дітей та дорослих з всієї України на базах відпочинку в Генічеській громаді живуть російські вояки та російська окупаційна адміністрація.

Пансионати та бази відпочинку на Арабатській стрілці росіяне перетворили на помешкання вояків, на секретні тюрми фсб та віджали на користь місцевих колаборантів.

Генгірка, Щаслицево та Стрілкове російські загарбники перетворили на мертву територію яка забезпечує функцінування місцевої влади, на лікування та відновлення поранених вояків та місця для зберігання зброї та амуніції.

Курортні цікавинки такі як Рожеве озеро, Солоні озера за с.Щасливцево або цілющі джерела радонової води на Арабатській стрілці або простоюють або там влаштовані військові полігони для навчання російських вояків.

Годі й казати що ця частина Херсонщини перекопана протитанковими рвами та засіяна мінами — росіяне готуються захищати загарбані території від українських військ.

Такі пансіонати як «Джерело Здоровья» в с.Генічеська Гірка на Арабатській стрілці вже два роки не приймає на відпочинок дітей та й дорослих теж. Сплановане та побудоване для умов сімейного відпочинку на Азовському морі воно руйнується від часу.

Теж саме можна сказати й про такі місця для відпочинку як пансіонат «Хвиля» в с.Стрілкове на Арабатській стрілці де росіяне влаштували командний пункт свого херсонського угрупування Днепр та куди вже прилітали ракети як по законній військовій цілі.

Чудовий відпочинок і селі Щаслицево закінчився влітку 2021 року, останнього мирного курортного сезону на Азовському морі в Генічеському районі.

Дбайливо побудований, з врахуванням всіх вимог до вибагливих відпочиваючих пансіонат «Комфорт Плюс» в с.Щаслицево на Арабатській стрілці вже, мабуть, третій сезон буде стояти пустим та не чути радісного шуму дітей та дорослих на пляжах Азовського моря вже і в 2024 році.

Якщо навіть припустити що просто завтра російські окупаційні війська встануть та виведуть свої війська з України та з Херсонської області то пройде ще декілька років поки сапери пройдуть по пансіонатах, по берегах моря, по сивашськім полям та розмінують територію та зроблять її безпечною для відпочиваючих.

Але війна точно не закінчиться в 2024 році і тому цей курортний сезон Генічеськ та Арабатська стрілка точно пропустять.

По найбільш оптимістичним оцінкам війна або закінчиться в 2025-26 роках або ще буде мляво горіти або на рубежах річки Дніпр або на підходах до Криму на протязі 4-8 років поспіль.

Таким чином можна сказати що росія яка розпочала велику війну проти України в будь-якому разі поставила хрест на сподіваннях пансіонатчиків Генічеська та Арабатської стрілки на відпочинок в цьому кутку Азовського моря.

От Genich